Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturowe "Nasza Ziemia"

Jesteśmy niezależną grupą mieszkańców gminy Kosakowo, którym zależy na utrzymaniu turystyczno-rolniczego wizerunku gminy, odwołującego się do wielowiekowej tradycji Północnych Kaszub.

O co walczymy

Aktualności

2019-02-06
Katastrofa ekologiczna w wodach Bałtyku?
Katastrofa ekologiczna. Tak mówią rybacy z nadmorskich miejscowości, którzy coraz częściej wracają z połowów z pustymi sieciami. Reportaż w TVP3 Gdańsk.Katastrofa ekologiczna w wodach Bałtyku?

więcej...

2019-01-11
Kilkadziesiąt martwych ptaków w rejonie Zatoki Puckiej.
Coraz częściej na naszych plażach znajdujemy martwe ptaki. Co jest bardzo niepokojące...Kilkadziesiąt martwych ptaków w rejonie Zatoki Puckiej.

więcej...

2018-11-06
Obchody Setnej Rocznicy Niepodległości Polski.
Obchody Setnej Rocznicy Niepodległości Polski z naszą nowo wybraną Radną w Gminie Kosakowo. Aliną SzydowskąObchody Setnej Rocznicy Niepodległości Polski.

więcej...

2018-10-16
Retransmisja z debaty kandydatów na Wójta Naszej Gminy
Retransmisja z debaty kandydatów na Wójta Gminy KosakowoRetransmisja z debaty kandydatów na Wójta Naszej Gminy

więcej...

zobacz wszystkie aktualności »

Członkowie stowarzyszenia »

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

Będziemy informować Cię o wszystkich ważnych wydarzeniach, które mają miejsce w naszej gminie.

imię:
e-mail:
» rezygnacja

2013-10-16 - Pismo do Wójta Gminy Kosakowo

Uwaga generalna dotyczy braku naszej zgody wobec projektowanego poszerzenia obszaru przeznaczonego na budowę podziemnych zbiorników do magazynowania gazu na gruntach stanowiących naszą prywatną własność. Nie zgadzamy się również na przebieg gazociągu i infrastruktury niezbędnej do jego obsługi w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli domów jednorodzinnych, co proponuje się w omawianym projekcie. Projektowane zmiany nie tylko, że nie są uzasadnione żadnym ważnym interesem publicznym, jak również potrzebami rozwoju gminy i jej mieszkańców, ale godz ą w dobro mieszkańców i naruszają konstytucyjne prawo do własności prywatnej znacznie je ograniczając.

2016 © NaszaZiemia.org
tworzenie stron Webton.pl