Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturowe "Nasza Ziemia"

Jesteśmy niezależną grupą mieszkańców gminy Kosakowo, którym zależy na utrzymaniu turystyczno-rolniczego wizerunku gminy, odwołującego się do wielowiekowej tradycji Północnych Kaszub.

O co walczymy

Aktualności

2019-02-06
Katastrofa ekologiczna w wodach Bałtyku?
Katastrofa ekologiczna. Tak mówią rybacy z nadmorskich miejscowości, którzy coraz częściej wracają z połowów z pustymi sieciami. Reportaż w TVP3 Gdańsk.Katastrofa ekologiczna w wodach Bałtyku?

więcej...

2019-01-11
Kilkadziesiąt martwych ptaków w rejonie Zatoki Puckiej.
Coraz częściej na naszych plażach znajdujemy martwe ptaki. Co jest bardzo niepokojące...Kilkadziesiąt martwych ptaków w rejonie Zatoki Puckiej.

więcej...

2018-11-06
Obchody Setnej Rocznicy Niepodległości Polski.
Obchody Setnej Rocznicy Niepodległości Polski z naszą nowo wybraną Radną w Gminie Kosakowo. Aliną SzydowskąObchody Setnej Rocznicy Niepodległości Polski.

więcej...

2018-10-16
Retransmisja z debaty kandydatów na Wójta Naszej Gminy
Retransmisja z debaty kandydatów na Wójta Gminy KosakowoRetransmisja z debaty kandydatów na Wójta Naszej Gminy

więcej...

zobacz wszystkie aktualności »

Członkowie stowarzyszenia »

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

Będziemy informować Cię o wszystkich ważnych wydarzeniach, które mają miejsce w naszej gminie.

imię:
e-mail:
» rezygnacja

2013-03-21 - Protest mieszkańców

Protest mieszkańców skierowany do Rady Gminy Kosakowo


Działając na podstawie art. 11 ust.11 ustawy z dnia 27 marca 2003r o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym ( t j. Dz. U. z 2012r nr 110, poz.647 z zm. ) w załączeniu przedstawiam protest niżej wymienionych osób - mieszkańców gminy wobec planowanych zmian w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kosakowo. Wnoszę o jego uwzględnienie i dokonanie zmian w projektowanym studium zgodnie z uwagami mieszkańców.

Uwagi i brak zgody mieszkańców dotyczą projektowanego poszerzenia obszaru przeznaczonego na budowę podziemnych zbiorników na magazynowanie gazu aż do 700 ha gruntów stanowiących prywatną własność oraz przebiegu gazociągu i infrastruktury niezbędnej do jego obsługi, które zaplanowano w studium w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli domów jednorodzinnych...

2016 © NaszaZiemia.org
tworzenie stron Webton.pl